Pohár: KHSA Trophy - Vyhlášení na Slovakiaringu

Rozčarování vystřídala spokojenost zúčastněných

Tečku za premiérovým ročníkem klubové KHSA Trophy obstaralo slavnostní vyhlášení v prostorách hotelu Slovakiaring.

Pro členy KHSA byl 11. listopadu připravený zajímavý program s možností účasti na dvou volných závodech RALLY a GT. Akce organizovaná společností Sirius Jaromíra Tomaštíka volně navazovala na víkendové Setkání mistrů Slovenska. Bohužel řada omluvenek a malá účast byla pro organizační tým KHSA zklamáním a důvodem ke změně programu. Tím spíš, když pro celodenní plánované ježdění připravil pořadatel špičkovou trať.

Samotné vyhlášení proběhlo v předvečer v salonku Hotelu Slovakiaring. Z pětice oceněných posádek dorazili na Slovensko Martin Hrachovec s Hankou Vránskou Sichovou, vítěz KHSA Trophy David Bečvář a Ondřej Coufal se mitfárou Romanem Maděrou. Pro posledně jmenované se jednalo o "zastavení" na cestě do Keni, kde se u příležitosti startu na Safari Classic rally 2015 jeli seznamovat se záludnostmi afrických tratí.

Předání cen se zhostila populární zpěvačka a v současnosti aktivní účastnice rallyových podniků Olga Lounová. Za asistence hostesek předala všem zúčastněným skleněnou plaketu, medaili a posádkám z TOP3 pak také věnce s pamětní stuhou. V průběhu vyhlašování probíhala projekce snímků z nejdůležitějších startů oceněných posádek. V závěru ceremoniálu převzal David Bečvář  pohár za absolutní vítězství v zahajovacím ročníku KHSA Trophy 2014.

Připravené medaile, i přes zrušení plánovaných závodů RALLY a GT Challenge, nepřišly vniveč. Z rozhodnutí předsedy klubu byly věnovány všem aktivním členům KHSA za reprezntaci v sezoně 2014. Účastníkům KHSA Trophy byly medaile uděleny za: